Ponad 40 lat tradycji

Jopp-pol jest firmą rodzinną. Jesteśmy przedsiębiorstwem z tradycjami, z ciągle rozwijającym się parkiem maszynowym, zwiększającym swoje możliwości produkcyjne. Zakład istnieje od 1976 roku, założony przez Ryszarda Joppa.

Obróbka stali

Na początku firma produkowała kotły i grzejniki centralnego ogrzewania, a na przełomie lat 1989/1990  rozpoczęto przekształcanie zakładu. Przedsiębiorstwo ma bogate doświadczenie w produkcji osprzętu do statków.

Posiadamy odlewnię aluminium ciśnieniową i kokilową, oraz własną narzędziownię. Specjalizujemy się w obróbce mechanicznej stali zwykłej, nierdzewnej, mosiężnej i aluminium. Spawamy metodą MIG, TIG i MAG.

Najważniejsza jest satysfakcja

Staramy się zawsze sprostać wymaganiom naszych Klientów, poprzez dostarczanie im produktów i usług w jakości spełniających ich wymagania, przy jednoczesnym zapewnieniu możliwie najmniejszej szkodliwości dla środowiska.

Włączamy wszystkich pracowników w realizację celów firmy, dla uzyskania satysfakcji Klientów z naszych wyrobów, jak również satysfakcji pracowników z wykonywanej pracy.